Matrace zdravotní Mojito 9zón 17 cm 1+1

Nový produkt

119 ks

Skladem

4 990 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Tuhost1. strana H3, 2. strana H4
MateriálPUR T30 s masážním profilováním barevnost matrací a profil se může lišit
Výška matrace17 cm
Výška jádra16 cm
Nosnost150 kg na lůžko
Potahpotah klasik se zipem ze tří stran, možnost prát
Uložení matracena všechny typy uložení
Záruka2 roky
Anatomické zóny9 zón
Ortopedická matraceano
VýrobceproPOSTELE

Více informací

luxusní zdravotní sedvičová matrace MOJITO

Vysoce luxusní sedvičová matrace výšky 17 cm. Konstrukce matrace se skládá ze značkových Německých pěn EuroFoam dosahujícich vlastností studené pěny. Uživatel může zvolit tvrdší anebo měkčí stranu matrace pouhým otočením matrace. Významným prvkem je ergonomické zonování matrace. Ložná plocha je profilovaná kombinací masážních nopků (jemné bodové promasírování pokožky pro zvýšenou intenzitu masáže v méně zatížených místech) a hlubokého profilu trojúhelníkového tvaru (v místech největšího zatížení podporuje uvolnění svalstva). Díky této konstrukci si zachovává vynikající ortopedické vlastnosti.  
                           cms-img               


Matrace je oboustranná, což zaručuje její dlouhou životnost. Matrace je opatřena luxusním potahem. Potah je vhodný pro alergiky je antibakteriální a velice přijemný na dotek, prodyšný, snímatelný a pratelný do 40 stupnu. Exkluzivní látka s vysokým podílem bavlny je prošitá termorounem z dutého polyesterového vlákna, které zaručuje velmi dobré odvětrání matrace. Středně tvrdá matrace o tuhosti H3 a H4 s nosností do 150 kg na lůžko. Lze umístit na každý typ roštu včetně polohovacího. Doporučeno uložit na lameloý rošt s 18ti a více lamely. Matrace je velice příjemná a velmi pozitivně působí na celkovou regeneraci organismu. Tato matrace je ta pravá pro Váš kvalitní odpočinek. Vyzkoušejte nejdostupnější zdravotní ortopedickou matraci na trhu a uvidíte jak moc si můžete svůj spánek vychutnat. 

 
16J.jpg17.jpgPUR.jpgH34_1.jpg9zon.jpgoboustrana.jpgmasaz.jpg150.jpgzip.jpgPRANI_1.jpg

Recenze

Známka 
2020-02-01

Mojito zdravotní matrace

No protože nás trápí záda objednala jsem tuto matraci 1+1 ,Dodání velmi rychlé, cena bomba..dala jsem tedy na postel stranou H4 a první dojem,jsem měla, že ležím na prkně. Na páteři mám jeden bod hodně bolestivý..po první noci .bolestivý bod pryč..takže za mne DOPORUČUJI!!!!

  • Pro 3 z 3 je toto hodnocení užitečné.

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Matrace zdravotní Mojito 9zón 17 cm 1+1

Matrace zdravotní Mojito 9zón 17 cm 1+1

17.jpgPUR.jpgH34_1.jpg9zon.jpgoboustrana.jpgmasaz.jpg150.jpgzip.jpgPRANI_1.jpg