Při vrácení zboží prosím vytiskněte a pečlivě vyplňte níže uvedený formulář. Usnadníte a urychlíte tím vyřízení vratky. Vrácené zboží důkladně prosíme zabalte tak aby při přepravě nedošlo k jeho poškození. Vrácené zboží neodesílejte na dobírku. Takto odeslané zboží nepřijímáme. Zboží odešlete na adresu: Hrudka Store s.r.o., Starodubečská 100/13, Praha - Dubeč, 107 00

 Formulář k vrácení zboží si můžete stáhnout ZDE

100 denní záruka vrácení peněz (pouze pro e-shop)

Aby pro Vás bylo nakupování u nás opravdu bezrizikové!

Jsme si vědomi toho, že nemáte možnost si zboží námi nabízené předem prohlédnout a vyzkoušet. Můžete se při výběru zmýlit a můžete tak obdržet zboží, které Vám nevyhovuje.

Jestliže zjistíte bezprostředně po obdržení zboží, že Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost ho do 14 dnů BEZ UVEDENÍ DŮVODU VRÁTIT a budou Vám neprodleně zpět zaslány peníze. Jistě jste si, ale všimli, že některé matrace jsou opatřeny symbolem 100 nocí. Tento symbol Vám zaručuje možnost vrátit nevyhvující zboží až 100 dní od nákupu.

Podmínkou vrácení peněz je, že:

  • Zboží může být rozbalené, ale musí být naprosto nepoškozené a čisté, v dobrém stavu a schopné dalšího prodeje
  • Zboží nesmí být znečištěné nebo zapáchat
  • Pokud zboží nebude vráceno v původním nebo adekvátním obalu bude zákazníkovi naučtován obalový materiál a balné
  • Zboží musíte odeslat zpět nejpozději do 95 kalendářních dnů od jeho obdržení.
  • Před odesláním zboží zpět nás prosím kontajtujte prostřednictvím online chatu, emailu nebo telefonu jak přesně postupovat. Naši operátoři Vám sdělí na jakou adresu zboží zaslat, jaký doklad ke zboží přiložit, apod.

Pro více informací, jak postupovat v případě vrácení zboží v rámci "100 denní záruky vrácení peněz", můžete kontaktovat naše operátory prostřednictvím online chatu, emailu nebo telefonu.