Sleva! Matrace SHARKS 15 cm Zobrazit větší

Matrace SHARKS 21 cm

Nový produkt

1354 ks

skladem

3 260 Kč s DPH

-50%

6 520 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

TuhostH5 tuhá
MateriálPěna SHARKS monoblok
Výška matrace21 cm
Výška jádra20 cm
Nosnost160 Kg
PotahSense
UloženíVeškeré typy roštů nebo podložek
Záruka2 roky
Anatomické zónyne
Ortopedická matracene

Více informací

SHARKS PĚNOVÁ MATRACE, REVOLUČNÍ AMERICKÁ PĚNA KTEROU NIC NENAHRADÍ 

                      

Zdravotní matrace SHARKS vyrobená z originální pěny předního amerického výrobce US SHARKS llc., výšky 21 cm s maximálním zatížením do 160kg je oboustranná  matrace se stupněm tuhosti H5. Matrace je vyrobena ze speciální antibakteriální,  vysoce pružné, elastické pěny SH40-35, která poskytne maximální oporu Vaší pateři a neuvěřitelný komfort pro Váš spánek. Tato matrace je známá po celém světě pro svoji univerzálnost, výhoví každému spáči tak, že už nebudete chtít jinou. Je vhodná jak pro dospělé tak pro děti.

                cms-img    

Matrace z SHARKS pěny vynikají svou vysokou pružností, výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Jde o nejnovější generaci americké kvality s vylepšenými ortopedickými vlastnostmi zejména jejich vysoký zpětný tlak při jejich zatížení. To znamená, že její odolnost vůči proležení je o 280% vyšší než u běžných matrací.

Potah vrchní části matrace je tvořen prošívanou pevnou hustou tkaninou a uvnitř antibakteriálním polyesterovým vláknem o hustotě 200g /m2. SHARKS pěna v kombinaci se silnou buněčnou strukturou a potahem zajišťujícím vysokou míru prodyšnosti pomáhají  perfektně odvádět přebytečné teplo z organismu. Tvoří tak celek dokonale regulující tělesnou teplotu a příznivě působící na lymfatický systém spícího člověka. Tím se zvyšuje komfort spánku nerušený pocením a přehříváním organizmu. Potah je opatřen speciálně všitým zipem pro snadné sundání a následné praní, které se doporučuje do 50 stupňů celsia bez žehlení a sušení v sušičce předchází se tak poškození anti-alergenního vlákna, ždímat při minimálních otáčkách.


Tato matrace je vhodná pro všechny typy podložek a roštů. Především je ideální pro polohovatelné mechanické tak i elektrické ortopedické rošty.  
Matrace tohoto typu je dostupná ve většině standartních rozměrech a v ostatních rozměrech na zakázku.
Jedná se o velmi žádaný produkt současnosti, vzhledem k vysokým užitným vlastnostem a nízké ceně jde o cenově nejvýhonější zdravotní ortopedickou matraci vyrobenou z SHARKS pěny dostupnou široké veřejnosti.

  

          

 


matrace-sharks-15-cm-.jpg

    gekon hr aleo.png             

Recenze

Známka 
2019-02-21

Konečně!

Máme s manželkou rádi spaní na opravdu tvrdých matracích, toto je naše asi šestá matrace a konečně můžu říct, že jsem našli, co jsme dlouho hledali, spaní luxusní a cena více než příznivá za tak kvalitní matraci!

  Známka 
  2018-04-26

  Jindřich

  První noc na této matraci - jako znovuzrozený :-) Fakt SUPER (v zájmu objektivity ... pro toho, kdo má rád tvrdší poležení)

   Známka 
   2018-03-03

   Luxusní matrace

   Absolutně dokonalé poležení, už bych nikdy neměnil.

    Napsat svou recenzi!

    Napsat recenzi

    Matrace SHARKS 21 cm

    Matrace SHARKS 21 cm

    20.jpg21J.jpgH4.jpg