Sleva!
 • NEJPRODÁVANĚJŠÍ
 • SLEVA
Matrace Gekon HR Zobrazit větší

Matrace Gekon HR

Nový produkt

72 ks

skladem

5 750 Kč s DPH

-50%

11 500 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

TuhostH3 + H4 + H5
Materiállíná, studená a pojená pěna
Výška matrace21 cm
Výška jádra20 cm
Záruka2 roky
Ortopedická matraceAno
VýrobceproPOSTELE

Více informací

Tahle matrace unese každého !!!                                

Tato atraktivní ortopedická matrace je ve všech směrech extrémní, jak svou příjemnou tuhostí H3-H5 tak svou nosnosti až 185 kg  na lůžko. Další extrém, její dlouha životnost. Zajištěna díky středu matrace jenž má 5 cm a je vyroben z tlakově pojené RE pěny o vysoké objemové hmotnosti. Její hmotnost je 100kg/m3,  ale i přes svou tuhost je nosná, velice poddajná a pružná. Z jedné strany je paměťová neboli líná pěna a ze strany druhé je studená pěna. Tím jsou zajištěny dvě tuhosti H3-H4 a H4-H5. Tato matrace velice potěší urostlé lidi a milovníky spaní na tuhém. Na této matraci se střetávají nejmodernější materiály nejlepší kvality za příznivou cenu. Navíc když zvážíte poměr životnosti a ceny této matrace zjistíte že nemá ve své kategorii konkerenci.
                      cms-img    
Shrnuto tato matrace je nekompromisní, nečekají Vás žádné proleženiny či jiná unáva matrace ani při velkém zatížení.

Velkou předností této matrace je potah Aloe Vera, vhodný pro alergiky i osoby se zvýšenou potivostí, vzdušný, prošitý klimatizační vrstvou z dutého vlákna. Je opatřen zipem ze tří stran a lze jej prát v klasické pračce až na 50 stupňů

 


            

Recenze

Známka 
2021-03-23

Matrace Gekon HR

Matrace zakoupena před dvěma roky, manžel byl spokojen, časem si začal stěžovat, že se mu již tak dobře na matraci nespí, matrace se již nevracela do původního stavu a byla proleželá. Matraci jsme tak reklamovali, což bylo cca dva měsíce před uplynutím zákonné lhůty pro reklamaci. Postupovala jsem dle jejich reklamačního řádu, na reklamaci zaslanou emailem však nikdo nereagoval, až po týdnu, kdy jsem se připomněla, dle jejich přání jsem zaslala matraci k posouzení, po prozkoumání matrace, se mi ozval telefonicky pán, že reklamaci uznají, ale jen částečně, tak jsem čekala, nic se nedělo, asi 14 dní před uplynutím 30 denní lhůty pro vyřízení reklamace se ozval pan Hrudka a mluvil úplně jinak, nakonec přišlo zamítnutí reklamace z důvodů nedodržení pokynu výrobce pro správné používání matrace.
A perlička, což je opravdu citace: "Matrace je reklamována těsně před koncem záruční doby, kterou zároveň uvádíme jako životnost - použitelnost produktu. Matrace nese známky dlouhodobého přetěžování a špatného používání. Odpovídá tedy stavem těmto skutečnostem."
Nevím, z čeho usoudili, že byla matrace dlouhodobě přetěžována, když uváděná nosnost je 185 kg a manžel váží cca 155 kg, proto jsme tuto matraci také vybrali.

Na základě výše uvedeného, mějte na paměti, že životnost matrace je tedy pouze 2 roky, což ale nikde u matrace nenajdete, a koupit si matraci za 6000 Kč na dva roky? (to už je na vášem zvážení, jen jsem napsala svou zkušenost)

Jana

  Známka 
  2020-12-07

  Fajn matrace :-)

  Objednal jsem tuto matraci pro mamku (cca 120 kg) jako náhradu za cca 30 let staré "pérové" 3-dílné matrace. Ve středu v noci jsem objednal a zaplatil a v pátek večer matraci přivezli. Prostě paráda! Přepravce nejprve zavolal předem, že přijede za 45 minut a pak volal ještě jednou, když byl před barákem. Podle mamky mladý sympatický pán oblečený jako když jde do divadla. Perfektní vystupování! Jinak matrace Gekon HR vypadá opravdu bytelně, na můj subjektivní pocit teda trošku tvrdší, ta měkčí strana. Zkoušel jsem na ní ale pouze sedět (vážím 90 kg). Podle mamky je matrace perfektní a krásně se jí na ní spí. Díky výšce 21 cm se jí i lépe sedí a vstává z gauče. Doufám, že matrace chvilku vydrží. Děkuji prodejci! :-)

  PS: Také doufám, že nebudeme mít stejný problém jako paní Jana (viz níže), protože jsem nikde nenašel délku záruky (ani na faktuře). Ze zákona by měla být 24 měsíců. A jen pro zajímavost, jeden konkurenční internetový obchod doporučuje každé 3 měsíce matraci otočit/převrátit, ale na tu měkčí stranu mi to přijde nelogické, protože by to odrovnalo tu línou pěnu (můj názor). :-/

   Známka 
   2020-10-22

   doporučuji tuto matraci !!

   Komunikace s dodavatelem výtečná. Matrace odpovídá ceně. Velmi pohodlná a kvalitní matrace. Žádné měkké bláto, ale oprvdu tvrdá matrace. Mohu jenom doporučit

   • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
   Známka 
   2020-07-27

   Nejlepší

   Bezvadná matrace je luxusní a spím na ni jak buh

    Napsat svou recenzi!

    Napsat recenzi

    Matrace Gekon HR

    Matrace Gekon HR

    21J.jpg