Matrace PUR 15 cm Zobrazit větší

Pěnová matrace 15cm

Nový produkt

511 ks

skladem

1 399 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

TuhostH3
MateriálPUR T25/40
Výška matrace15 cm
Výška jádra14 cm
Nosnost150 kg
PotahSense
UloženíVeškerý typ roštů nebo podložky
Záruka2 roky
Anatomické zónyne
Ortopedická matracene

Více informací

Eureka Iris 15 cm

Jedna z nejprodávanějších matrací na trhu, oboustranná pěnová matrace PUR. Matrace je tvořena kvalitní polyuretanové pěny T25/40, matrace má velmi příjemnou střední tuhost H3. Pěna T25 Vám zaručí nejen delší životnost, ale také dostatečnou tuhost a nosnost. Tuto matraci lze zatížit, až do 150 kg na lůžko. Je vybavena kvalitním prošívaným potahem, který má všitý zip ze tří stran pro snadné praní. Potah je prošitý klimatizačním rounem z dutého vlákna. Potah je dokonale hypo-alergenní což dělá tuto matraci vhodnou i pro alergiky. Potah matrace je velmi příjemný a hebký na dotek, vyniká vysokou absorbcí vlhkosti a následným uvolňováním.
cms-img               
Matrace má celkovou výšku 15 cm včetně potahu, samotné jádro což je monoblok pěny je 14 cm. Na výrobu používáme kvalitní německé pěny EuroFoam, která svou kvalitou a vlastnostmi se velmi podobá moderním studeným pěnám. Veškeré materiály matrace jsou vyráběny bez použití toxických nebo škodlivých látek, proto je matrace vhodná nejen pro dospělé, ale i pro děti. 


pace-molotow-9-zon-90x200-1-jpg.png                    

Recenze

Známka 
2018-07-17

Pěnová matrace 190×90×15

Objednali jsme dvě matrace těchto rozměrů,dovoz proběhl včas a bez problémů.Ovšem rozmery matrací jsou jiné.Na délku delší a na šířku o 5 cm kratší,takže nam máme mezi matracemi mezeru téměř 10 cm.

    Napsat svou recenzi!

    Napsat recenzi

    Pěnová matrace 15cm

    Pěnová matrace 15cm