Matrace IRIS PLUS 20

Nový produkt

9 ks

skladem

2 679 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

TuhostH4
MateriálPUR pěna T30/40
Výška matrace20 cm
Výška jádra19 cm
Nosnost160 kg
PotahDeštík
UloženíVeškerý typ roštů nebo podložky
Záruka3 roky
VýrobceproPOSTELE

Více informací

LUXUSNÍ MATRACE IRIS 20 CM

Jedna z nejprodávanějších matrací na trhu, oboustranná pěnová matrace PUR. Matrace je tvořena kvalitní polyuretanové pěny T25/40, matrace má velmi příjemnou střední tuhost H3. Pěna T25 Vám zaručí nejen delší životnost, ale také dostatečnou tuhost a nosnost. Tuto matraci lze zatížit, až do 150 kg na lůžko. Je vybavena kvalitním prošívaným potahem, který má všitý zip ze tří stran pro snadné praní. Potah je prošitý klimatizačním rounem z dutého vlákna. Potah je dokonale hypo-alergenní což dělá tuto matraci vhodnou i pro alergiky. Potah matrace je velmi příjemný a hebký na dotek, vyniká vysokou absorbcí vlhkosti a následným uvolňováním.
cms-img              
Matrace má celkovou výšku 20 cm včetně potahu, samotné jádro což je monoblok pěny. Na výrobu používáme kvalitní německé pěny EuroFoam, která svou kvalitou a vlastnostmi se velmi podobá moderním studeným pěnám. Veškeré materiály matrace jsou vyráběny bez použití toxických nebo škodlivých látek, proto je matrace vhodná nejen pro dospělé, ale i pro děti. 


pace-molotow-9-zon-90x200-1-jpg.png                   

Recenze

Známka 
2020-01-13

Nic horsiho snad neni

Matrace mit pevnejsi potah, mozna bych pri rychlejsim pohybu mela silnicni lisej! Mrtvi mi na ni koncetiny a celkove jsem otlacena! Nic horsiho jsem nemohla koupit!!!Za me tvrdost tak H10

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.
Známka 
2019-11-29

Iris Plus 20

Po 4 měsících proleženina. Nekvalitní spánek. V noci se nemůžu ani otočit, protože mě proleženina tahá zpět. Vzal jsem si starou matraci a tak dobře jsem se již dlouho nevyspal.

  • Pro 1 z 1 je toto hodnocení užitečné.

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Matrace IRIS PLUS 20

Matrace IRIS PLUS 20

21.jpg20J.jpg