Sleva! Matrace Pegas 22 cm 12-zón Zobrazit větší

Matrace Pegas 22 cm 12-zón

Nový produkt

123 ks

skladem

3 872 Kč s DPH

-1 900 Kč

5 772 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

TuhostH3 středně tuhá
MateriálPUR pěna, taštičkové jádro, kokosový filc a studená pěna
Výška matrace22 cm
Výška jádra21 cm
Nosnost150 kg
PotahAloevera nebo Deštík
Záruka2 roky
Anatomické zónyano 12 zón
Ortopedická matraceano
VýrobceproPOSTELE

Více informací

Matrace se studenou pěnou se dokonale přizpůsobí tvaru těla je vysoce elastická. Zmírňuje se tlak matrace na tělo a zajišťuje tak vysoký komfort spánku. Působí příjemně měkým avšak pevným dojmem navíc masážní profil Vás nadnese, a budete si připadat jako by jste leželi v nejjemnějším peří.

Materace je vyrobena z velmi kvalitních materiálů díky použití nejnovějších technologii výroby. Základem této matrace jsou nezávislé taštičkové pružiny, které jsou rozděleny dle tvrdosti do 12ti zón. Srdcem těchto taštiček je extrémně odolný, dvojitě tvrzený drát. 


Součástí matrace dostanete prémiový potah Aloevera nebo Deštík se stukturou třívrstvé membrány. Tento potah je extrémně odolný a prodyšný, je ideální řešení pro každého navíc je zónově prošívaný. .
 

 O krok napřed.
Jako jedni z prvních jsme při výrobě taštičkových matrací použili vrstvu studené pěny s masážním profilem, která je kombinací masážních nopků (jemné bodové promasírování pokožky), relaxačního profilu (pro zvýšenou intenzitu masáže v méně zatížených místech) a hlubokého profilu (v místech největšího zatížení podporuje uvolnění svalstva). Ta posune Vaši relaxaci na této matraci na absolutní vrchol, pomůže Vašim svalům se dokonale regenerovat a uvolnit.

aloevera.jpg
Potah Aloevera nebo Deštík- antialergický s membránovou struktůrou odolnější proti oděru. Poskytuje vysokou úrověň svěžesti a hygieny především díky snadnému sundání a možnosti praní.

 pocket.jpgInovativní pružiny - dělí matraci na 12 tvrdostí, každá pružinka potažena v elastickém materiálu,celkem více než 289 pružin / m2  dvojitého kalení - zvyšuje životnost na více 20let

 HR.jpgStudená pěna vyniká velkoupružností, tvarovou stálostí a dlouho životností. Je velice univerzální a vyhoví skutečně každému.

 PUR.jpgPolyuretanová pěna - Jedná se o pěnu velice elastickou, která je v matraci jak na horní straně, tak i na bocích i spodní straně.

 masaz.jpgMasážní profil - Pomůže k dokonalému uvolnění a promasírování vašeho svalstva

Uvedené obrázky na našem eshopu jsou ilustrační, barvy pěn se ve skutečnosti liší. 

Upozorňujeme, že výrobní tolerance matrací je +/- 1% u délky a šířky a +/- 8% u výšky matrace.

Recenze

Napsat recenzi

Matrace Pegas 22 cm 12-zón

Matrace Pegas 22 cm 12-zón

22.jpgVISCO.jpgPUR.jpgpocket.jpgH3.jpg150.jpgoboustranna_1.jpgaloevera.jpgmasaz.jpgPRANI_2.jpgzip.jpg