Sleva! Matrace Xénie 22 cm 12-zón Zobrazit větší

Matrace Xénie 22 cm 12-zón

Nový produkt

127 ks

skladem

3 872 Kč s DPH

-1 890 Kč

5 762 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

TuhostH3
MateriálPUR pěna, taštičkové jádro a kokosový filc
Výška matrace22 cm
Výška jádra21 cm
Nosnost150 kg
PotahAloevera nebo Deštík
Záruka2 roky
Anatomické zónyano 12 zón
Ortopedická matraceano
VýrobceproPOSTELE

Více informací

Dokonalá taštičková matrace s masážním povrchem a kokosovou vrstvou filcu, která posune Váš spánek na vyší úroveň. Taštičkové jádro rozdělené do 12ti anatomických zón, je dokonalou oporou pro Vaší páteř, navíc díky taštičkovému systému uložení každé pružinky zvlášť se dokoonale přizpůsobí Vašemu tělu. Matrace má zónový masážní profil z Pur pěny, která umocní Váš odpočinek.
Materace je vyrobena z velmi kvalitních materiálů díky použití nejnovějších technologii výroby. Základem této matrace jsou nezávislé taštičkové pružiny, srdcem těchto taštiček je extrémně odolný, dvojitě tvrzený drát. 

Součástí matrace dostanete prémiový potah Aloevera ne Deštík se stukturou třívrstvé membrány. Tento potah je extrémně odolný a prodyšný, je ideální řešení pro každého navíc je zónově prošívaný. .
 

 O krok napřed.
Jako jedni z prvních jsme při výrobě taštičkových matrací použili vrstvu poliuretanové pěny s masážním profilem, která je kombinací masážních nopků (jemné bodové promasírování pokožky), relaxačního profilu (pro zvýšenou intenzitu masáže v méně zatížených místech) a hlubokého profilu (v místech největšího zatížení podporuje uvolnění svalstva). Ta pomůže Vašim svalům se dokonale regenerovat a uvolnit.

Potah Aloevera nebo Deštík - antialergický s membránovou struktůrou odolnější proti oděru. Poskytuje vysokou úrověň svěžesti a hygieny především díky snadnému sundání a možnosti praní.

 Inovativní pružiny - dělí matraci na 12 tvrdostí, každá pružinka potažena v elastickém materiálu,celkem více než 289 pružin / m2  dvojitého kalení - zvyšuje životnost na více než 20 let

 Polyuretanová pěna - Jedná se o pěnu velice elastickou, která je v matraci jak na horní straně, tak i na bocích i spodní straně.

 Masážní profil - Pomůže k dokonalému uvolnění a promasírování vašeho svalstva

Uvedené obrázky na našem eshopu jsou ilustrační, barvy pěn se ve skutečnosti liší. 

Upozorňujeme, že výrobní tolerance matrací je +/- 1% u délky a šířky a +/- 8% u výšky matrace.

Recenze

Napsat recenzi

Matrace Xénie 22 cm 12-zón

Matrace Xénie 22 cm 12-zón

22.jpgPUR.jpgpocket.jpgH3.jpg150.jpgoboustranna_1.jpgaloevera.jpgmasaz.jpgPRANI_2.jpgzip.jpg