Sleva! Matrace Chiméra 21 cm 12-zón Zobrazit větší

Matrace Chiméra 21 cm 12-zón

Nový produkt

71 ks

skladem

4 999 Kč s DPH

-2 599 Kč

7 598 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

TuhostH3 středně tuhá
MateriálPUR pěna, taštičkové jádro a líná visco pěna
Výška matrace21 cm
Výška jádra20 cm
Nosnost150 kg
PotahAloevera
Záruka2 roky
Anatomické zónyano 12 zón
Ortopedická matraceano

Více informací

Matrace s VISCO paměťovou pěnou se dokonale přizpůsobí tvaru těla vlivem jeho tepla. Zmírňuje se tlak matrace na tělo a zajišťuje tak vysoký komfort spánku. Tlak působení je přímoúměrný osobě, která se na matraci položí. Efekt ? Na každou část vašeho těla bude působit stejná síla a matrace vytvoří pocit, že je stvořena právě pro vaše tělo.

Materace je vyrobena z velmi kvalitních materiálů díky použití nejnovějších technologii výroby. Základem této matrace jsou nezávislé taštičkové pružiny, které jsou rozděleny dle tvrdosti do 12ti zón. Srdcem těchto taštiček je extrémně odolný, dvojitě tvrzený drát. 


Součástí matrace dostanete prémiový potah Aloevera se stukturou třívrstvé membrány. Tento potah je extrémně odolný a prodyšný, je ideální řešení pro každého navíc je zónově prošívaný. .
 

 O krok napřed.
Jako jedni z prvních jsme při výrobě taštičkových matrací použili vrstvu paměťové pěny s masážním profilem, která je kombinací masážních nopků (jemné bodové promasírování pokožky), relaxačního profilu (pro zvýšenou intenzitu masáže v méně zatížených místech) a hlubokého profilu (v místech největšího zatížení podporuje uvolnění svalstva). Ta posune Vaši relaxaci na této matraci na absolutní vrchol, pomůže Vašim svalům se dokonale regenerovat a uvolnit.

Potah Aloevera - antialergický s membránovou struktůrou odolnější proti oděru. Poskytuje vysokou úrověň svěžesti a hygieny především díky snadnému sundání a možnosti praní.

 Inovativní pružiny - dělí matraci na 12 tvrdostí, každá pružinka potažena v elastickém materiálu,celkem více než 289 pružin / m2  dvojitého kalení - zvyšuje životnost na více než 20 let

 Visco pěna (paměťová) - technologie z NASA, aby se minimalizovalo onemocnění a bolesti páteře. Zpočátku k dispozici pouze pro astronauty, nyní i pro Vás v moderní matraci.

 Polyuretanová pěna - Jedná se o pěnu velice elastickou, která je v matraci jak na horní straně, tak i na bocích i spodní straně.

 Masážní profil - Pomůže k dokonalému uvolnění a promasírování vašeho svalstva

Uvedené obrázky na našem eshopu jsou ilustrační, barvy pěn se ve skutečnosti liší. 

Upozorňujeme, že výrobní tolerance matrací je +/- 1% u délky a šířky a +/- 8% u výšky matrace.

 

 

 

Recenze

Známka 
2017-01-24

Chiméra

Zrovna jsem si tuhle matraci donesl domů. Je překvapivě levná matrace s línou pěnou. JInde sem za ty peníze našel jen línou pěnu bez matrace. Uvidím jak se na ni bude spát a dám vědět.

    Napsat svou recenzi!

    Napsat recenzi

    Matrace Chiméra 21 cm 12-zón

    Matrace Chiméra 21 cm 12-zón

    21.jpgVISCO.jpgPUR.jpgpocket.jpgH3.jpg150.jpgoboustranna_1.jpgaloevera.jpgmasaz.jpgPRANI_2.jpgzip.jpg