Matrace Canada 9 zón

Nový produkt

1298 ks

skladem

3 267 Kč s DPH

-1 890 Kč

5 157 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

TuhostH3 z obou stran
MateriálKvalitní polyuretanová pěna PUR T 30 z obou stran, anatomický zónový systém taštičkovo pružinového jádra s 256 pružinami na m2.
Výška matrace19 cm
Nosnost130 kg
Uložení matraceNa pevné desky, laťkové a lamelové s max. mezerou 4,5 cm
Zárukaprodloužená 48 měsíců
Anatomické zóny9 zón
Ortopedická matraceano
VýrobceproPOSTELE
Údržba matraceDoporučujeme matraci pravidelně otáčet a převracet, alespoň jednou za 3 měsíce.
Atypický rozměrANO, matraci lze objednat
Balenína volno (balík odpovídá rozměrům matrace)

Více informací

ORTOPEDICKÁ MATRACE, CO NESTOJÍ TISÍCE

Jak uspokojit ty nejnáročnější klienty, kteří sní o opravdu vysoce kvalitní, zdravotní matraci, a přitom do ní nechtějí investovat zbytečně mnoho peněz? Právě pro Vás nabízíme zdravotní anatomickou matraci CANADA s 9-ti zónami, pro ten nejpohodlnější spánek a příjemné vstávání bez bolesti zad. Jádro matrace o tuhosti H3 (středně tuhé) je vyrobeno z kvalitních pružin, vyrobených v ČR přímo pro naši společnost, na něž máte u nás prodlouženou záruku! Každá tato pružina je vyrobena z kvalitní oceli o síle drátu 1.8 mm, následně je pečlivě uložena ve speciální taštičce z netkané textilie a hustota jejich rozložení je až 256 pružin/m2, díky čemuž se matrace dokáže naprosto dokonale a rovnoměrně přizpůsobit Vašemu tělu. 9 anatomických zón je tvořeno pomocí měkčích a tvrdších pružin, které jsou optimálně rozloženy tak, aby držely Vaši páteř v rovině. Je tedy vhodná pro spaní v jakékoliv poloze.

  cms-img    create_photo (3).jpg

Už nemusíte dělat kompromisy. Tato matrace Vám zajistí veškerý komfort, pomůže od bolesti zad, a přitom neudělá vítr v peněžence.

Velkou předností této matrace je že jedná zcela o český produkt vyrobený v naší malé rodinné dílně. Kvalita naší taštičkové matrace je nesrovnatelná s konkurencí, přijďte se sami přesvědčit. 

Moderní PUR pěna o vysoké hustotě, která posouvá vlastnosti o úroveň výš. Narozdíl od konkurence používáme skutečně houževnatou pěnu T30, která je velice elastická a ma dlouho životnost. Díky modernější buněčné struktuře má PUR pěna dobrou prodyšnost, čímž snáze vyrovnává teplotní rozdíly. Ve spojení s pratelným potahem poskytují matrace antialergické klima pro zdravý spánek. Kvalita tohoto materiálu je zárukou dobrého komfortu.

          

CANADACROP.png


CANADAALOEVERA (kopie).png

                        

canada_bok.png

Recenze

Známka 
2021-03-15

Recenze byla napsána na Heureka.cz

Proti:
Cekam az mi konecne bude dorucena matrace
Celkové hodnocení:
Jeste jsem zbozi nedostala!!!!

    Napsat svou recenzi!

    Napsat recenzi

    Matrace Canada 9 zón

    Matrace Canada 9 zón

    19.jpgpocket.jpgH3.jpgzáruka.jpg130.jpg9zon.jpgzip.jpg