Matrace studená pěna 15 cm

Nový produkt

218 ks

skladem

2 999 Kč s DPH

-2 000 Kč

4 999 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Tuhost H2, H3 nebo H4 / nutno uvést do poznámky požadovaný stupeň
Materiál Studená pěna HR35
Výška matrace 15 cm
Výška jádra 14 cm
Nosnost 140 Kg
Potah Sense
Uložení matrace Veškeré typy roštů nebo podložek
Záruka 2 roky
Anatomické zóny ne
Ortopedická matrace ano
Výrobce proPOSTELE

Více informací

MATRACE ZE STUDENÉ PĚNY 15CM 

               

Zdravotní matrace ze studené pěny, výšky 15 cm s maximálním zatížením do 140 Kg je oboustranná matrace s volitelným stupněm tuhosti H2, H3 nebo H4. Matrace je vyrobena ze speciální antibakteriální, vysoce elastické pěny. Jedná se o studenou pěnu HR-35 založené na principu silné buněčné struktury s vysokou hustotou buněk na cm3, které této matraci zajišťují dlouho životnost, výbornou prodyšnost, stabilitu, pevnost v tahu a rychlé obnovení svého tvaru po intenzivním stlačení. Matrace ze studené pěny vynikají svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností, jde o nejnovější generaci matracových pěn.

                cms-img    

Matrace ze studené pěny vynikají svou vysokou pružností, výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Jde o nejnovější generaci evropské kvality s vylepšenými ortopedickými vlastnostmi zejména jejich nízký zpětný tlak při jejich zatížení. Studená pěna je tvořena buňkami se silnější stěnou zajištující dokonalou prodyšnost, lépe tak odvádí teplo. Její silná buněčná struktura umožňuje vysoké zatížení až do 140 kg na jednu osobu a lůžko v provedení H4 a to bez ztráty svých zdravotních vlastností. Při zachování odpovídajícího zatížení se vyznačuje velmi rychlým návratem do původní podoby bez porušení své buněčné struktury. To znamená, že její odolnost vůči proležení je o 80% vyšší než u běžných matrací.

Potah vrchní části matrace je tvořen prošívanou pevnou hustou tkaninou a uvnitř antibakteriálním polyesterovým vláknem o hustotě 150g /m2. Studená pěna v kombinaci se silnou buněčnou strukturou a potahem zajišťujícím vysokou míru prodyšnosti pomáhají  perfektně odvádět přebytečné teplo z organismu. Tvoří tak celek dokonale regulující tělesnou teplotu a příznivě působící na lymfatický systém spícího člověka. Tím se zvyšuje komfort spánku nerušený pocením a přehříváním organizmu. Potah je opatřen speciálně všitým zipem pro snadné sundání a následné praní, které se doporučuje do 40 stupňů celsia bez žehlení a sušení v sušičce předchází se tak poškození anti-alergenního vlákna, ždímat při minimálních otáčkách.


Tato matrace je vhodná pro všechny typy podložek a roštů. Především je ideální pro polohovatelné mechanické tak i elektrické ortopedické rošty.  
Matrace tohoto typu je dostupná ve většině standartních rozměrech a v ostatních rozměrech na zakázku.
Jedná se o velmi žádaný produkt současnosti, vzhledem k vysokým užitným vlastnostem a nízké ceně jde o cenově nejvýhonější zdravotní ortopedickou matraci vyrobenou z HR studené pěny dostupnou široké veřejnosti.

  

          

 


CANADAALOEVERA (kopie).png

       231green.png             

Recenze

Známka 
2023-02-18

Pavel

Koupil jsem si matraci se zatížením H4. Mám ji teprve krátce, ale hned po několika dnech spaní na ní z ní člověk vstává odpočatý. Dobrá cena/výkon.

Známka 
2022-02-03

Spokojenost

Koupeno pro 2,5 leté dítě
+ Studená pěna -vhodný materiál pro dítě
+ Bez zón
+Oboustranná a výběr tuhosti
+Rychlé dodání a informovanost ( zpráva o expedici v den doručení přepravou byla o den opožděná, nevadí )
+ Radost dítěti udělal dárek -polštářek
+Cena

Sháněli jsme dlouho matraci která by vyhovovala dle načtených informací pro správný výběr matrace pro dítě. Dnes nám matrace přišla -jsme naprosto spokojeni. Odpovídá přesně tomu co jsme pro dceru hledali. Čekala jsem jednoduchý potah a i ten mě mile překvapil. Vybrali jsme tuhost H3 ( sháněli jsme 3/4 dle doporučení odborníků) dle recenzi kde jsme se dočetli,že jsou matrace tvrdší jsme zvolili H3 a je tvrdá dost ( přesně podle mé představy pro malé dítě)
Opravdu Vám děkuji !!!

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Matrace studená pěna 15 cm

Matrace studená pěna 15 cm

14J.jpg15.jpgH2.jpgH3.jpgH4.jpgoboustrana.jpgHR.jpg150.jpgPRANI.jpg