Matrace IRIS PLUS 20

Nový produkt

1-2 týdny

2 679 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Tuhost H4
Materiál PUR pěna T30/40
Výška matrace 20 cm
Výška jádra 19 cm
Nosnost 160 kg
Potah Deštík
Uložení matrace Veškerý typ roštů nebo podložky
Záruka 3 roky
Výrobce proPOSTELE

Více informací

LUXUSNÍ MATRACE IRIS 20 CM

Jedna z nejprodávanějších matrací na trhu, oboustranná pěnová matrace PUR. Matrace je tvořena kvalitní polyuretanové pěny T25/40, matrace má velmi příjemnou střední tuhost H3. Pěna T25 Vám zaručí nejen delší životnost, ale také dostatečnou tuhost a nosnost. Tuto matraci lze zatížit, až do 150 kg na lůžko. Je vybavena kvalitním prošívaným potahem, který má všitý zip ze tří stran pro snadné praní. Potah je prošitý klimatizačním rounem z dutého vlákna. Potah je dokonale hypo-alergenní což dělá tuto matraci vhodnou i pro alergiky. Potah matrace je velmi příjemný a hebký na dotek, vyniká vysokou absorbcí vlhkosti a následným uvolňováním.
cms-img              
Matrace má celkovou výšku 20 cm včetně potahu, samotné jádro což je monoblok pěny. Na výrobu používáme kvalitní německé pěny EuroFoam, která svou kvalitou a vlastnostmi se velmi podobá moderním studeným pěnám. Veškeré materiály matrace jsou vyráběny bez použití toxických nebo škodlivých látek, proto je matrace vhodná nejen pro dospělé, ale i pro děti. 


pace-molotow-9-zon-90x200-1-jpg.png                   

Recenze

Známka 
2021-10-06

Velmi tvrdá

Píšou zde tvrdost mezi H3 a H4, počítejte spíš s H4. Hubený člověk (70-80kg) se na ní na boku bez přistýlky nevyspí. Pokud jste objemnější, spíte na zádech nebo prostě preferujte tvrdé matrace, mohla by Vám vyhovovat.

Dodání bylo rychlé, příjemné a ve večerních hodinách.

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

Matrace IRIS PLUS 20

Matrace IRIS PLUS 20

21.jpg20J.jpg