• NEJPRODÁVANĚJŠÍ
  • SLEVA
  • HEUREKA TOP 10
  Rýchly náhľad
  2 999 Kč 4 999 Kč na cestě
  Nové

  Zdravotní ortopedická matrace HR 7 zón studená pěna se sedmi zónovým příčným profilováním, výšky 20 cm s maximálním zatížením do 130kg, je oboustranná  matrace se stupněm tuhosti H3. Matrace je vyrobena ze speciální antibakteriální  vysoce pružné elastické studené pěny  BAZYL HR 35 kg/m3 založené na principu silné buněčné struktury s vysokou hustotou...

  2 999 Kč 4 999 Kč
  Znížená cena!
  na cestě

Sledujte nás na Facebooku

 • Doprava zdarma

  Získejte dopravu zdarma! Nakupte nad 5 000,-kč

 • Zavolejte nám

  Rádi Vám poradíme, zavolejte nám 777-799-984

 • Platební karty

  Akceptujeme online platbu platební kartou

icons.png

Jedinečný zákaznický servis

Užijte si až 100 na vyzkoušení a pokud Vám matrace nebude vyhovovat, můžete nám ji vrátit. Navíc získáte prodlouženou záruku po dobu tří let.

Prodejce matrací a ložního prádla

Kdo je matracáček?

Originální český výrobce matrací !

Matracáček je originální český výrobce matrací. Specializuje se na výrobu a prodej matrací, roštů, postelí a textilu pro děti i dospělé. Výhodou nákupu od matracáčka je možnost výroby matrace na míru dle požadovaných rozměrů i vlastností zákazníka. Díky úsilí celého týmu, nabízíme jen ty nejm,odernější modely matrací a neustále pracujeme na nových technologiích. Matracáček je velmi příjemná rodinná firma. Naše studio spánku, kde je možno matrace vyzkoušet a prokonzultovat naleznete na adrese U Továren 25 v Praze 10 Hostivaři.