Znížená cena! Matrace Montana 9 zón Zväčšiť

Matrace Montana 9 zón

Nový produkt

Perfektní vlastnosti za bezkonkurenční cenu.

 •   Matrace vysoká 22 cm s kokosem a línou pěnou
 •   Z každé strany jiná tuhost
 •   9-ti zónové anatomické jádro
 •   Ortopedická zdravotní matrace
 •   Rozepínací příjemný potah ALOEVERA

Viac detailov

53 položky

skladem

4 599 Kč s DPH

-50%

9 198 Kč s DPH

Pridať do obľúbených

Tabuľka dát

TuhostH4
MateriálPUR pěna a taštičkové jádro + kokos + líná pěna
Výška matrace22 cm
Výška jádra21 cm
Nosnost160 kg
PotahSense
Uloženína pevné, lamelové i laťkové rošty
Záruka2 roky na matraci, 20 let na taštičkové jádro
Anatomické zóny9 zón
Ortopedická matraceano
VýrobceproPOSTELE

Detaily

ZDRAVOTNÍ MATRACE S KOKOSEM A LÍNOU PĚNOU montana.png

               

Exkluzivní matrace Montana už od začátku slibuje velký komfort a vydatnější odpočinek. Taštičkové jádro matrace složené do 9ti anatomicky ideální zón společně s dotekem přírody v podobě prolateksovaných kokosových vláken, nabídne ještě víc. Celou tuhle dokonalou matraci jsme završily kapkou klasiky v podobě PUR pěny s troškou nejmodernější oblíbené líné pěny. Ta už by dnes neměla chybět na žádné matraci, její jedinečné vlastnosti zavdávají tomu, že matrace je vhodná pro spaní v každé poloze.

Kokos výrazně napomáhá cirkulaci vzduchu uvnitř matrace, takže se v ní méně drží vlhkost. V takovém prostředí se nedaří roztočům, takže matrace s kokosovým vláknem je vhodná pro alergiky. Pružný latex matraci změkčí, ta zůstává pevná. Taštičkové jádro poskladané do ideálních 9ti anatomických zón se postará o Vaší pateř.

Už nemusíte dělat kompromisy. Tato matrace Vám zajistí veškerý komfort, pomůže od bolesti zad, a přitom neudělá vítr v peněžence. Navíc pro Vás k této matraci máme přichystaný dárek v podobě anatomicky tvarovaného polštáře.

                cms-img    

Jádro matrace o tuhosti H3 (středně tuhé) je vyrobeno z kvalitních pružin, na něž máte u nás záruku 20let! Každá tato pružina je pečlivě uložena ve speciální taštičce z netkané textilie a hustota jejich rozložení je 256 pružin/m2, díky čemuž se matrace dokáže naprosto dokonale a rovnoměrně přizpůsobit Vašemu tělu. 9 anatomických zón je tvořeno pomocí měkčích a tvrdších pružin, které jsou optimálně rozloženy tak, aby držely Vaši páteř v rovině.Je tedy vhodná pro spaní v jakékoliv poloze.

Z lékařského hlediska se doporučuje zdravotní devíti zónová kokosová matrace jako prevence ortopedických vad páteře. Tato matrace je  zdravotní matrace zajišťující stabilní uložení Vaší páteře při udržení vysokého spánkového komfortu. Je určena lidem, kterým není lhostejné jejich zdraví a žádají právě vysoký komfort kvalitního spánku. Lékaři ji doporučují jako prevenci chronických ortopedických problémů přibývajících s věkem v důsledku špatně zvolené matrace. Vyberte si správně a zvolte matraci MONTANA 9 zón. Je to ta správná volba.

Tato matrace právem nese označení "zdravotní matrace". Speciální část matrace vyrobená z PUR pěny kokosových vláken a 9-ti zónového pružinového systému, zajišťuje svou ideální přizpůsobivostí podle anatomie člověka (hlava, hrudník, bedra, pánev, stehna, lýtka, kotníky) zdravotní funkci. Dobrá bodová flexibilita optimálního přizpůsobení konturám Vašeho těla umožňuje, aby vždy páteř zůstávala v anatomicky ideální poloze. Vaše tělo je vždy ideálně rovnoměrně podepřeno, a tím je dosaženo komfortu pro zdravý spánek. Další výhodou této matrace je nerušení při spánku, zejména vnímáním pohybu partnera spícího na druhé polovině matrace. 

Toto je ideální produkt nejen pro ty, kteří hledají "zdravotní matraci", ale i pro ty co chtějí spát v komfortních podmínkách, které nabízí taštičko-pružinová matrace MONTANA 9 zón. Na současném trhu se jedná o nejmodernější technologii výroby matrací. Ceny těchto matrací jsou obvykle vysoké. Náš obchod spojený s výrobou je schopen představit takové matrace za velmi rozumnou cenu.  

          

MONTANA.png

 


CANADAALOEVERA (kopie).png

       231green.png             

 •   Zdravotní ortopedická matrace. 
 •   9-ti zónové jádro pro dobré přizpůsobení tvaru Vašeho těla.
 •   Potah Aloe Vera, příjemný, hebký, vhodný pro alergiky.
 •   Oboustranná matrace s různou tuhostí na každé straně..
 •   Slouží jako prevence různých ortopedických onemocnění.

visco_1 copy.pngkokosov%C3%A1-vl%C3%A1kna.png

Líná pěna

Je to unikátní typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou, která mění svoji tvrdost v závislosti na teplotě. Pěna se při kontaktu s tělesným teplem pružně přizpůsobuje anatomii těla. To má zásadní vliv na kvalitu spánku, krevní oběh a zmírnění bolesti zad. Matrace, díky pomalému vracení se do původního stavu, nevytváří protitlak a zabraňuje tak proleženinám. Tzv. líná pěna stabilizuje tělo v optimální poloze pro spaní, uživatel se během noci méně otáčí, což přispívá ke klidnému spánku.

Recenzie

Hodnotenie 
2020-02-27

Zákazník

Naprostá spokojenost, opravdu luxusní a kvalitní matrace, je to matrace srovnatelná s konkurencí v hodnotě 15 tisíc a víc

  Napíšte svoju recenziu!

  Napísať recenziu

  Matrace Montana 9 zón

  Matrace Montana 9 zón

  Perfektní vlastnosti za bezkonkurenční cenu.

  •   Matrace vysoká 22 cm s kokosem a línou pěnou
  •   Z každé strany jiná tuhost
  •   9-ti zónové anatomické jádro
  •   Ortopedická zdravotní matrace
  •   Rozepínací příjemný potah ALOEVERA