Sleva! Matrace Orion 21 cm 12-zón Zobrazit větší

Matrace Orion 21 cm 12-zón

Nový produkt

117 ks

skladem

3 872 Kč s DPH

-2 000 Kč

5 872 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Tuhost H3 středně tuhá
Materiál PUR pěna a taštičkové jádro
Výška matrace 21 cm
Výška jádra 20 cm
Nosnost 150 kg
Potah Sense potah aloevera je pouze ilustratvní
Záruka 2 roky
Anatomické zóny ano 12 zón
Ortopedická matrace ano

Více informací

Dokonalá taštičková matrace s masážním povrchem posune Váš spánek na vyší úroveň. Taštičkové jádro rozdělené do 12ti anatomických zón, je dokonalou oporou pro Vaší páteř, navíc díky taštičkovému systému uložení každé pružinky zvlášť se dokoonale přizpůsobí Vašemu tělu. Matrace má zónový masážní profil z Pur pěny, která umocní Váš odpočinek.

Materace je vyrobena z velmi kvalitních materiálů díky použití nejnovějších technologii výroby. Základem této matrace jsou nezávislé taštičkové pružiny, které jsou rozděleny dle tvrdosti do 12ti zón. Srdcem těchto taštiček je extrémně odolný, dvojitě tvrzený drát. 


Součástí matrace dostanete prémiový potah Aloevera se stukturou třívrstvé membrány. Tento potah je extrémně odolný a prodyšný, je ideální řešení pro každého navíc je zónově prošívaný. .
 

 O krok napřed.
Jako jedni z prvních jsme při výrobě taštičkových matrací použili vrstvu poliuretanové pěny s masážním profilem, která je kombinací masážních nopků (jemné bodové promasírování pokožky), relaxačního profilu (pro zvýšenou intenzitu masáže v méně zatížených místech) a hlubokého profilu (v místech největšího zatížení podporuje uvolnění svalstva). Ta pomůže Vašim svalům se dokonale regenerovat a uvolnit.
 pocket.jpgInovativní pružiny - dělí matraci na 12 tvrdostí, každá pružinka potažena v elastickém materiálu,celkem více než 289 pružin / m2  dvojitého kalení - zvyšuje životnost na více než 20 let

 PUR.jpgPolyuretanová pěna - Jedná se o pěnu velice elastickou, která je v matraci jak na horní straně, tak i na bocích i spodní straně.

 masaz.jpgMasážní profil - Pomůže k dokonalému uvolnění a promasírování vašeho svalstva

Uvedené obrázky na našem eshopu jsou ilustrační, barvy pěn se ve skutečnosti liší. 

Upozorňujeme, že výrobní tolerance matrací je +/- 1% u délky a šířky a +/- 8% u výšky matrace.

Recenze

Napsat recenzi

Matrace Orion 21 cm 12-zón

Matrace Orion 21 cm 12-zón

21.jpgPUR.jpgpocket.jpgH3.jpg150.jpgoboustranna_1.jpgmasaz.jpgPRANI_2.jpgzip.jpg