Sleva!
  • zdravotní
  • taštičková
  • latex
Matrace Monza 9 zón Zobrazit větší

Matrace Monza 21 cm 12 zón

Nový produkt

24 ks

skladem

8 251 Kč s DPH

-4 999 Kč

13 250 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

LUXUSNÍ 12TI ZÓNOVÁ, LATEXOVO-TAŠTIČKOVÁ MATRACE 

Exkluzivní matrace Monza už od začátku slibuje velký komfort a vydatnější odpočinek. Taštičkové jádro matrace složené do 12ti anatomicky ideální zón společně s dotekem přírody v podobě prolateksovaných kokosových vláken, nabídne ještě víc. Celou tuhle dokonalou matraci jsme završily kapkou klasiky v podobě latexové desky. Ta už by dnes neměla chybět na žádné matraci, její jedinečné vlastnosti zavdávají tomu, že matrace je vhodná pro spaní v každé poloze.

Kokos výrazně napomáhá cirkulaci vzduchu uvnitř matrace, takže se v ní méně drží vlhkost. V takovém prostředí se nedaří roztočům, takže matrace s kokosovým vláknem je vhodná pro alergiky. Pružný latex matraci změkčí, ta zůstává pevná. Taštičkové jádro poskladané do ideálních 12ti anatomických zón se postará o Vaší pateř.

Jádro matrace o tuhosti H3 (středně tuhé) je vyrobeno z kvalitních pružin, na něž máte u nás záruku 20let! Každá tato pružina je pečlivě uložena ve speciální taštičce z netkané textilie a hustota jejich rozložení je 256 pružin/m2, díky čemuž se matrace dokáže naprosto dokonale a rovnoměrně přizpůsobit Vašemu tělu. 12 anatomických zón je tvořeno pomocí měkčích a tvrdších pružin, které jsou optimálně rozloženy tak, aby držely Vaši páteř v rovině.Je tedy vhodná pro spaní v jakékoliv poloze.

vybrat.png

100% přírodní latex, který je jako jediný latex na světě s nulovou uhlíkovou stopou (CO2 neutrální). Jedná se o čistě přírodní materiál a neobsahuje žádné syntetické látky. Matrace z tohoto materiálu jsou jednoznačně nejluxusnější. Zajistí anatomicky správnou a optimální podporu páteře a regeneraci svalstva během odpočinku. Nabízí optimální měkkost pro každého uživatele, proto jsou vysoce komfortní. V matracích z 100% přírodního latexu se nerozmnožují plísně, roztoči ani jiné mikroorganismy.

Uvedené obrázky na našem eshopu jsou ilustrační, barvy pěn se ve skutečnosti liší. 

Upozorňujeme, že výrobní tolerance matrací je +/- 1% u délky a šířky a +/- 8% u výšky matrace.Recenze

Napsat recenzi

Matrace Monza 21 cm 12 zón

Matrace Monza 21 cm 12 zón

16J.jpg21.jpgpocket.jpgLATEX.jpgH34_1.jpg140.jpgoboustranna_1.jpgaloevera.jpgPRANI_1.jpgzip.jpg